Kalkulatori

If Online - polišu pirkšanai bez autorizācijas, If Portāls - internetbanku klientiem

If Online

Aprēķiniet savas polises cenu un iegādājieties to internetā! Pērkot apdrošināšanu internetā jūs ietaupāt laiku, naudu un ceļa izdevumus!

Piedāvājam populārākos If produktu kalkulatorus, kas pirms polises iegādes, ļauj aprēķināt izvēlētās polises cenu. Izvēlieties vienu no trim kalkulatoriem, ievadiet nepieciešamo informāciju un noskaidrojiet savas polises cenu.
If interneta sistēmās vienmēr izdevīgākās cenas!

  • Ātra polises iegāde

  • Ērti risinājumi

  • Izdevīgi piedāvājumi

Izvēlieties sev ērtāko interneta sistēmu If Online If Portāls
Kalkulatori

OCTA, KASKO un mājokļa apdrošināšanas kalkulatori.

Polišu iegāde

OCTA, OCTA+, KASKO, ceļojumu un mājokļa apdrošināšanas polises.

Atlīdzību pieteikšana

KASKO, mājokļa, nelaimes gadījumu un ceļojumu atlīdzību pieteikšana.

Veselības atlīdzību pieteikšana, atlīdzību lietu pārskati

- Veselības apdrošināšanas atlīdzību pieteikšana (čeku par saņemtajiem pakalpojumiem iesniegšana); - Pieteikto atlīdzību lietu statusu un summu pārskats.

 
Spēkā esošo If polišu un to statusu apskate

- Esošo polišu atjaunošana, pagarināšana; - Pērkot polisi, nav atkārtoti jāievada maksātāja personas dati; - Pieteikšanās If SMS un e-pasta atgādinājumiem par polišu beigu un rēķinu apmaksas termiņu.

 
Rēķinu apskate

- Rēķinu izdruka un apmaksa; - Pieteikšanās atgādinājumam par rēķina apmaksas termiņu.

 
If piedāvāto priekšrocību izmantošana

- Individuālu piedāvājumu saņemšana; - Pieteikšanās If jaunumiem; - Iespēja piedalīties If rīkotās loterijās un aptaujās.

 
Savu datu rediģēšana

Adreses, telefona vai e-pasta maiņa.

 

Papildu iespējas If interneta sistēmu lietotājiem

Ja jums nepieciešama konsultācija, lūdzu, zvaniet pa tālruni 8333

​Izmantojiet interneta sniegtās priekšrocības un atlaides apdrošināšanas polišu iegādei un parūpējieties par sevi, saviem tuviniekiem un īpašumu.


Internetā izdevīgāk

  • e-OCTA 15% atlaide
  • ceļojumiem 15–20% atlaide
  • īpašuma apdrošināšanai -20% atlaide
​​​

OCTA atgādinājums

Piesakieties un saņemiet savlaicīgu atgādinājumu par jūsu polises beigu termiņu, kā arī citus izdevīgus If apdrošināšanas piedāvājumus!OCTA kalkulators

Ņemot vērā Jūsu ievadītos datus, sistēma automātiski noteiks Jūsu Bonus-Malus (jaunā logā) klasi un aprēķinās Jūsu If OCTA polises apdrošināšanas prēmiju, kas ir spēkā polises iegādei internetā. Citās If OCTA polišu iegādes vietās cenas var atšķirties.

Iesakām OCTA+ Atlīdzības sev (TZR) polisi, kas darbojas EEZ valstīs un papildus garantē, ka, notiekot ceļu satiksmes negadījumam, kurā esat cietusī puse, saņemsiet savu atlīdzību pie If, nevis pie vainīgās puses apdrošinātāja. Papildus segums ir spēkā, ja negadījums noticis Baltijas valstīs un tajā iesaistīti EEZ reģistrēti transportlīdzekļi.

Pērciet OCTA polisi internetā, ietaupiet laiku un saņemiet papildu atlaidi!

​​​​​​​​

KASKO kalkulators

If KASKO prēmijas aprēķināšanai mēs ņemam vērā automašīnas tipu un tā zādzības statistiku, kā arī informāciju par Jūsu iepriekšējiem negadījumiem. Tādēļ arī par KASKO tie šoferīši, kuri brauc prātīgi, neizraisot avārijas, maksā ievērojami mazāk.​​​​​​​​​

Īpašuma kalkulators

Kalkulators piedāvā aprēķināt polises izmaksas mūra un jaukta tipa dzīvokļiem vai dzīvojamām ēkām. Ja īpašums neatbilst augstākminētajam tipam - lai uzzinātu polises prēmiju, jājautā mums!
​​​

Atlaides kods

Iegādājoties apdrošināšanas polisi If Internetā vai If Portālā, atlaides kods tev dod iespēju polises cenai iegūt papildus atlaidi.
Nevar nopirkt veiksmi, bet var iegūt pārliecību, ka apzinoties risku un pret to apdrošinoties, no negadījumiem iespējams izvairīties. Tāpēc meklē atlaides kodus īpašu akciju ietvaros. Kas meklē, tas atrod!
Lai izmantotu savu atlaides kodu, pirkšanas brīdī ieraksti to ailītē „Ja Jums ir atlaides kods, ievadiet to šeit”.