Vēsture

2012 - If šodien

Pašlaik esam vadošais nedzīvības apdrošināšanas uzņēmums Ziemeļeiropā un nodarbinām vairāk nekā 6 400 darbiniekus 9 valstīs. Papildus tiek nodarbināti darbinieki arī uzņēmuma filiālēs daudzās pasaules valstīs.

2009 - If 10 gadi

1.jūlijā noslēdzās If P&C Insurance Holding Ltd, Sampo Group uzņēmuma, meitas uzņēmumu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā apvienošana vienā juridiskā uzņēmumā - If P&C Insurance AS. If P&C Insurance AS darbojas visās Baltijas valstīs, ar centrālo biroju Igaunijā, un filiālēm If P&C Insurance AS Latvijas filiāle (Latvijā) un If P&C Insurance AS filialas (Lietuvā).
Tādējādi If kļuva par vadošo nedzīvības apdrošinātāju Baltijā, kas darbojas kā vienots juridisks uzņēmums zem viena zīmola.

2004 - Sampo kļūst par vienīgo If akcionāru

2004. gadā Skandia un Storebrand pārdod visas tām piederošās If akcijas Sampo. Kopš tā laika Sampo ir uzņēmuma vienīgais akcionārs.

2002 - stabila attīstība un jauns rīkotājdirektors

2002. gadā pašreizējais rīkotājdirektors Torbjörn Magnusson pārņem uzņēmuma vadības grožus savās rokās. Tajā pat gadā If sāk savus pakalpojumus piedāvāt Baltijas valstu tirgū. Torbjörn Magnusson vadībā If darbības rezultāti uzlabojas, un If kļūst par vienu no pasaules stabilākajiem apdrošināšanas uzņēmumiem.
Piemēram, If kombinētais rādītājs kopš 2004. gada vienmēr ir bijis robežās no (Combined Ratio) 89,9% -92,8%.

2001 - Sampo kļūst par daļu no If

2001. gadā Sampo nedzīvības apdrošināšanas bizness kļūst par daļu no If, un līdz ar to par lielāko nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumu Ziemeļvalstīs.

1999 - If dibināšanas gads

Uzņēmums If tādā veidolā, kādā mēs to pazīstam šodien, tika izveidots 1999. gadā, apvienojoties zviedru Skandia un norvēģu Storebrand nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumiem. Apvienošanās mērķis bija nodibināt lielāko nedzīvības apdrošināšanas uzņēmumu Ziemeļvalstīs.

Nosaukums If ir angliskais tulkojums vārdam "Ja"no izteiciena ”ja nu kas notiek”. Uzņēmuma nosaukumam ir starptautisks skanējums, kas atbilst mūsu vīzijai nostiprināties visās Ziemeļvalstīs. Nosaukums simbolizē arī mūsdienīgumu, unikalitāti un skaidrību. If logotips pirmo reizi tika publiski izrādīts saistībā ar Stockholm Open tenisa turnīru, kurā mēs joprojām esam galvenais atbalstītājs.

1998

If, kā Sampo grupas uzņēmums, uzsāk darbību Latvijas tirgū un tirgū strādā ar nosaukumu Sampo Latvija.