Stratēģija

If ir Ziemeļvalstu tirgus līderis un mērķtiecīgi strādā pie tā, lai nostiprinātu sasniegto un attīstītos tālāk.

Izmantojot priekšrocības, ko sniedz Ziemeļvalstu pārrobežu apdrošināšanas uzņēmuma statuss, If ir iespēja standartizēt savus darba procesus, kas salīdzinājumā ar If konkurentiem ļauj ekonomēt izmaksas.

If stratēģija ir stiprināt savas tirgus pozīcijas, pirmkārt, vienmērīgi attīstoties un atbildīgi investējot gan Ziemeļvalstīs, gan Baltijas valstīs.

Investīciju stratēģija

Saglabāt optimālu līdzsvaru valūtu sadalījumā un termiņos. Uzņēmuma peļņa tiek reinvestēta nolūkā palielināt kopējo peļņu.

Stratēģiskās jomas

  • Pievienotā vērtība klientam
  • Centralizēta apdrošināšanas kompetence
  • Ziemeļvalstu biznesa platforma
  • Sabalansēta riska ieguldījumu stratēģija

If sabiedrībā

Kā vadošais Ziemeļvalstu apdrošināšanas uzņēmums mēs esam būtisks sabiedrības drošības garants. Īstermiņā mēs sniedzam palīdzību saviem klientiem brīdī, kad tā ir visvairāk nepieciešama. Ilgtermiņā mūsu darbības mērķis ir panākt, lai situācijās, kad no zaudējumiem iespējams izvairīties, tā arī notiktu. Turklāt mēs esam gatavi veicināt sabiedrības drošību un veidot ilgtspējīgu vidi.

”Profesionāla attieksme pret klientu savienojumā ar iniciatīvu un izcilību apdrošināšanas jomā ir patiesā spēka avots." Mēs If par to rūpējamies. Mēs gādājam par savu klientu mieru un labsajūtu viņu dzīves tumšākajos brīžos, kā arī mudinām viņus veikt ieguldījumus un uzkrāt līdzekļus nākotnei. Esmu ļoti lepns par to”:
Torbjörn Magnusson rīkotājdirektors un If koncerna vadītājs