If P&C Insurance AS

If pieder lielākajai nedzīvības apdrošināšanas kompānijai Ziemeļeiropā - If P&C Insurance Holding Ltd, kuras īpašnieks ir Sampo Group .

Piedāvājam pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Baltijas valstīs un Krievijā.

​If P&C Insurance AS Latvijas filiāle

If bija pirmā apdrošināšanas sabiedrība, kas Latvijā sāka piedāvāt iegādāties apdrošināšanas polises un pieteikt KASKO negadījumu internetā - If interneta sistēmā, par ko savulaik tika saņemta LIKTA inovāciju balvu Platīna Pele nominācijā "Biznesa attīstība un e-komercija" un Ekonomikas ministrijas un LIKTA atzinības raksts par ieguldījumu e-komercijas attīstībā.

Mēs vēlamies, lai jūs - If klienti - justos droši par savu apdrošināšanas un apdrošinātāja izvēli. Mēs strādājam, lai jūs varētu pārliecinoši teikt, ka bijis vērts izvēlēties If. Tādēļ saviem esošajiem un jaunajiem klientiem piedāvājam virkni priekšrocību, piemēram, iegādāties apdrošināšanu If internetā , kā arī internetbanku klientiem iespēju If Portālā , ne tikai iegādāties apdrošināšanu, bet arī pieteikt atlīdzību, sekot līdzi saviem rēķiniem un to apmaksas termiņiem.

Mēs - If - daudz zinām par riskiem un kā no tiem izvairīties, tāpēc varam atbildēt uz Jūsu jautājumiem par apdrošināšanu un to, kā vislabāk izvairīties no riskiem.