If informācija

Publicēts 2013
5 novembris 2013
If Baltijā 2013.gada deviņos mēnešos nopelna 11,5 miljonus eiro

If P&C Insurance AS uzņēmuma Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā konsolidētā peļņa laika posmā no 2013. gada janvāra līdz septembra beigām bija 11,5 miljoni EUR (8,1 miljons LVL). 2012. gada attiecīgajā laika periodā uzņēmuma peļņa bija 17,2 miljoni EUR (12,1 miljons LVL).

4 novembris 2013
BMW atgriežas zagto auto spoguļu topa augšgalā

Zagto spoguļu topā atkal atgriežas BMW markas auto spoguļi. Pēdējos četros mēnešos vērojams stabils BMW spoguļu zādzību pieaugums, kas jūlijā un septembrī attiecīgi veido pat 70% un 54% īpatsvaru no visiem zagtajiem auto spogulīšiem, liecina If Apdrošināšana Atlīdzību daļas apkopotā informācija.

29 oktobris 2013
Iedzīvotāji piesaka pagājušās nakts vētras postījumus

Pēc aizvadītajā naktī notikušās vētras If Apdrošināšana klienti gan internetā, gan pa tālruni aktīvi sākuši pieteikt īpašumiem un auto nodarītos zaudējumus. No klientu sniegtās informācijas var secināt, ka vairāk postījumu nodarīts Rīgā, Pierīgas rajonos, arī Liepājā, Jelgavā, Ikšķilē, Ventspilī un Daugavpilī.

21 oktobris 2013
Autoservisos pamazām veidojas "sastrēgumi" uz riepu maiņu

Nepastāvīgie laika apstākļi ar krasām temperatūras maiņām daudzus autovadītājus mudina savlaicīgi plānot riepu maiņu. Šobrīd jau daudzos autoservisos Rīgā veidojas rindas nedēļas garumā, liecina If Apdrošināšana aptaujāto partneru servisu sniegtā informācija.

18 oktobris 2013
If Liepājā mēģina lauzt stereotipus par finansistu birojiem

Biroja iekārtojums, kas atgādina mājas, neko neslēpj un ir redzams visai pilsētai. Ar šādu jaunu dizaina koncepciju, kas mēģina lauzt stereotipus par finanšu pakalpojumu sniedzējiem un piedāvā draudzīgāku atmosfēru, apdrošināšanas sabiedrība If Apdrošināšana pēc renovācijas atvērusi biroju Liepājas un tuvējo pilsētu iedzīvotājiem.