If informācija

Publicēts 2012
22 novembris 2012
Balkonos glabā iedzīvi un par drošību nedomā

Gada tumšajos mēnešos notiek lielākā daļa dzīvokļu zādzību. Liela daļa iedzīvotāju ignorē faktu, ka pilsētās iekļūšanai mājokļos zagļi galvenokārt izmanto balkonus vai logus, nevis durvis. Reizēm zagļiem nav vajadzības iekļūt dzīvoklī, jo balkons ir pārvērsts par mantu noliktavu, liecina If Apdrošināšana Atlīdzību daļas pieredze.

13 novembris 2012
Aprīkojot auto ar autogāzes iekārtu, vēlas pirkt jaunu OCTA polisi

Autogāzes iekārtu popularitāte autoīpašnieku vidū joprojām saglabājas augsta un autoīpašnieki, kuriem pēc iekārtas uzstādīšanas mašīna piecu dienu laikā ir jāpārreģistrē CSDD, nereti ir pārliecināti, ka automašīnai nepieciešams iegādāties arī jaunu OCTA polisi.

9 novembris 2012
If 2012. gada deviņos mēnešos Baltijā nopelna 17,2 miljonus eiro

If P&C Insurance AS uzņēmuma Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā konsolidētā peļņa laika posmā no 2012. gada janvāra līdz septembra beigām bija 17,2 miljoni EUR (12,1 miljons LVL) Salīdzinājumam, 2011. gada attiecīgajā laika periodā uzņēmuma peļņa bija 12,0 miljoni EUR (8,4 miljoni LVL).

6 novembris 2012
If un Nordea banka paraksta vienošanos par partnerību

Saskaņā ar apdrošināšanas sabiedrības If un Nordea banka parakstīto vienošanos par jaunas partnerības veidošanu, Nordea banka savās filiālēs Baltijas tirgū turpmāk piedāvās If apdrošināšanas produktus.

26 oktobris 2012
Sākas lavīnveidīga ceļu satiksmes negadījumu pieteikšana

Līdz ar krasu laika apstākļu pasliktināšanos visā Latvijas teritorijā, jau ar pirmajām rīta stundām sākusies burtiski lavīnveidīga notikušo ceļu satiksmes negadījumu pieteikšana If Apdrošināšana Atlīdzību centrā.