If informācija

Publicēts 2010
7 decembris 2010
If Apdrošināšana vēršas tiesā par zaudējumu atlīdzību

2010. gada 7. decembrī Rīgas pilsētas Centra rajona tiesā iesniegts If Apdrošināšana prasības pieteikums pret SIA "Rīgas ūdens" par zaudējumu piedziņu LVL 9 050 apmērā. Prasība iesniegta tiesā, jo iepriekš SIA "Rīgas ūdens" divas reizes atteicās labprātīgi atmaksāt zaudējumus, kuri bija radušies saistībā ar vasarā Rīgā, Nīcgales ielā noslīkušo auto, norādot, ka tam nav pienākuma atlīdzināt avārijas rezultātā radušos zaudējumus.

8 novembris 2010
If aizpilda brīvo nišu – sāk piedāvāt privāto veselības apdrošināšanu

Aizpildot brīvo nišu, kas radusies pēc apdrošināšanas sabiedrības RSK likvidācijas, If Apdrošināšana ievieš jaunu pakalpojumu – privātpersonu veselības apdrošināšanu. Apdrošināšanas polisi var iegādāties ikviens cilvēks, kuram to nenodrošina darba devējs, kurš ir pašnodarbinātais vai arī nav nodarbināts.

5 novembris 2010
If sāk piedāvāt privāto veselības apdrošināšanu

Apzinoties, ka Latvijā ir pietiekami daudz veselīgi domājošu cilvēku, kuri vēlētos iegādāties veselības apdrošināšanu, If Apdrošināšana ievieš jaunu pakalpojumu – veselības apdrošināšanu privātpersonām. Apdrošināšanas polisi varēs iegādāties ikviens cilvēks, kuram to nenodrošina darba devējs, kurš ir pašnodarbināta persona vai arī nav nodarbināts.

3 novembris 2010
If konkurējošā tirgū uzrāda stabilu sniegumu

Neraugoties uz lielo konkurenci tirgū, If P&C Insurance AS Baltijas valstīs arī 2010. gada trešajā ceturksnī visās Baltijas valstīs strādājusi ar stabiliem rezultātiem. If uzņēmuma Igaunijā un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā konsolidētā peļņa šī gada deviņos mēnešos bija 9 miljoni LVL.

27 oktobris 2010
Auto īpašniekiem nav skaidrs, ko uzskata par OCTA polises oriģinālu

If Apdrošināšana Kontaktu centrā saņemti vairāki desmiti zvani no satrauktiem klientiem, kuri lūdz skaidrot to, vai no interneta izdrukāta polise ir oriģināls. Tāpat autoīpašnieki interesējas vai, izbraucot no valsts, ir jādodas pie apdrošinātāja, lai apzīmogotu polisi.