If informācija

Publicēts 2009
20 oktobris 2009
If ievieš visu negadījumu pieteikšanu un atlīdzību lietas statusu pārskatu internetā

Investējot 46 000 eiro, If Apdrošināšana ieviesusi visu apdrošināšanas negadījumu pieteikšanu internetā. Internetā un arī pie If partneriem pieteiktais negadījums tiek automātiski reģistrēts If datu bāzē un klienti jebkurā brīdī interneta sistēmā If Portāls var sekot līdz sava negadījuma pieteikuma statusam.

28 septembris 2009
If brīdina: Esiet vērīgi, ja auto signalizācija „niķojas”

Ceturtā daļa no šajā gadā If reģistrētām auto zādzībām vai to mēģinājumiem veikti, izsekojot automašīnu un kopējot auto signalizācijas pults signālu, vai neitralizējot imobilaizeru kādā publiskā vietā. Vēlāk, visbiežāk nakts laikā, noskatītais auto tiek netraucēti aizdzīts no stāvvietām vai māju pagalmiem, liecina If Apdrošināšanas statistika.

23 septembris 2009
Rīga Plaza - pirmais pilna servisa apdrošināšanas terminālis Baltijā

Nesen atklātajā Modes un izklaides centrā Rīga Plaza darbu uzsācis pilna servisa If apdrošināšanas pašapkalpošanās terminālis. Šis ir Baltijā unikāls apdrošināšanas terminālis, kas piedāvā ceļojumu, OCTA, KASKO, kā arī īpašuma apdrošināšanas polises iegādi un ļauj arī pieteikt negadījumu.

24 augusts 2009
If brīdina: Zagļi var izmantot sociālos tīklos pieejamo informāciju

If Apdrošināšana iesaka ikvienam būt piesardzīgam, publicējot savus brīvdienu vai atvaļinājumu plānus internetā. Nevainīga ziņa vai komentārs sociālajā tīklā, portālā vai privātajā blogā par ceļojumu vai brīvdienu plāniem var piesaistīt noziedznieku uzmanību un būt iemesls nevēlamu viesu apciemojumam jūsu prombūtnes laikā, sagādājot nepatīkamu pārsteigumu jums atgriežoties.​​

13 augusts 2009
If veiksmīgi 2009.gada sešu mēnešu rezultāti

If P&C Insurance AS konsolidētā peļņa 2009. gada sešos mēnešos bija 214 miljoni EEK (9,6 miljoni LVL). Konsolidētā peļņa iekļauj Igaunijas mātes uzņēmuma un tā filiāļu Latvijā un Lietuvā darbības rezultātus, jo kopš 2009. gada jūlija If darbojas kā vienots juridisks uzņēmums Baltijā. If peļņa Baltijā, salīdzinot ar analogu periodu pērn, pieaugusi par 30 %.