Jaunumi, 14 decembris 2007

If Latvia dāvina 750 jaunas, siltas segas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai

Apdrošināšanas sabiedrība If Latvia šogad naudu, ko citkārt izlietotu Ziemassvētku kartiņām un dāvanām sadarbības partneriem, nolēmusi ziedot Bērnu slimnīcas visām trim novietnēm - Bērnu slimnīcai Torņakalnā, Bērnu slimnīcai Gaiļezerā un Rehabilitācijas nodaļai Ogrē.

Pirmssvētku gaisotnē 14.decembrī, If Latvia valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs un If darbinieki pasniedza pirmās segas divām nodaļām Bērnu slimnīcā Torņkalnā. Kopā ar svētku piparkūkām un pīrādziņiem tās saņēma 18. nodaļā (Pneimoloģijas un alergoloģijas nodaļa) un 4. nodaļā (Nefroloģijas nodaļa) mītošie bērni.

Kopumā If dāvā slimnīcām 750 jaunas vilnas un kokvilnas segas, no kurām daļa ražota Latvijā. If kopējā dāvinājuma vērtība sasniedz gandrīz 9000 latu.

"Ir lietas, kas stāv pāri naudas pelnīšanai - mūsu bērnu drošības sajūta. Un ne tikai fiziskas drošības sajūta, bet arī emocionālā, ko dažkārt bērnam var dot vienkārši silta sega. Sega, kas var būt kā labākais patvērums, it īpaši, ja bērns nonācis sev svešā vidē - slimnīcā. Un mēs vēlamies, lai šādu drošības sajūtu būtu sajutis ikviens no mums," saka Andris Morozovs, If valdes priekšsēdētājs.

Bērnu slimnīcas valdes priekšsēdētājs Dzintars Mozgis uzsver: "Mēs esam gandarīti par sabiedrības atbalstu, kā arī palīdzību slimnīcai un tās pacientiem. Saņemot gan materiālu, gan morālu atbalstu no sabiedrības, mēs spēsim radīt bērniem un ģimenēm draudzīgu vidi. Jaunās, košās segas bērniem nenoliedzami radīs prieku un tas palīdzēs atveseļošanās procesā".

If arī turpmāk nolēmusi naudu, ko citus gadus tērēja Ziemassvētku kartiņām un dāvanām, ziedot labdarībai. Iepriekš If vairākus gadus ir atbalstījusi labdarības akciju "Saulainas dienas mūsu bērniem", bet pērn atbalstīja SOS bērnu ciemata tapšanu Valmierā.