Jaunumi, 3 maijs 2018

Sācies balsojums par If Drošības fonda finālistiem

If Drošības fonda projektu konkursā ir noskaidroti 11 projekti, kas izvirzīti fināla balsojumam interneta vietnē if.lv/drosibasfonds​. Līdz 14. maijam ikvienam ir iespēja atbalstīt projektus, jo trīs visvairāk balsis ieguvušie projektu iesniedzēji katrs iegūs 1000 eiro tā īstenošanai. 11 finālistu vidū ir divi projekti no Rīgas reģiona, tos iesnieguši biedrība Bezvests.lv un Rīgas bērnudārzs Riekstiņš, kā arī divi no Kurzemes – Vārmes pamatskola un Talsu novada Sporta skola. Savukārt septiņi projekti izvirzīti no Latgales puses – Rēzeknes novada Ozolaines pagasta PII Jāņtārpiņš, Maltas vidusskolas struktūrvienība Liepu pamatskola, Alūksnes novada Alsviķu pirmsskolas izglītības iestāde Saulīte, Daugavpils Dievmātes Romas katoļu draudze, Daugavpils Vienības pamatskola, Audriņu pamatskola un biedrība Mēs Rušonai.

Iesniegtajos projektos finansējums paredzēts videokameru, nožogojumu, durvju, laternu, specializētu darba vestu, kā arī pavadošās sportistu automašīnas aprīkojuma ar papildus LED brīdinājumu gaismu signālu iekārtu iegādei. Tāpat finansējums palīdzētu pielāgot rotaļu laukumu bērniem ar īpašām vajadzībām. Pirmajā kārtā savus projektus 1000 eiro finansējuma iegūšanai kopumā iesniedza 37 iestādes un organizācijas no visas Latvijas.

Balsot par projektiem iespējams if.lv/drosibasfonds​, ielogojoties ar savu Facebook vai Draugiem profilu. Tie trīs finālisti, kas laika posmā līdz 14. maijam, būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu, katrs savam projektam iegūs If Drošības fonda finansējumu apmērā līdz 1000 EUR (iekļaujot PVN). Projekta uzvarētāji tiks paziņoti 16. maijā.

Īsumā par If Drošības fondu:

Vēloties līdzdarboties drošas apkārtējās vides veidošanā, 2007. gadā tika izveidots If Drošības fonds. If Drošības fonds ir sniedzis atbalstu vairāk nekā 100 dažādām iestādēm un nodibinājumiem dažādās Latvijas pilsētās, tādējādi sasniedzot savu mērķi – padarīt drošāku apkārtējo vidi.