Jaunumi, 17 decembris 2008

If Latvia sveic gada desmittūkstošās e-polises pircēju

If Latvia internetā pārdoto polišu skaits gadā pirmo reizi pārsniedzis 10 000. Desmittūkstošā polise šogad iegādāta nedēļā, kad If Latvia saņēmusi LR Ekonomikas ministrijas atzinību par īpašu ieguldījumu e-komercijas attīstībā. Par desmit tūkstošās If e-polises pircēju 2008.gadā kļuvusi rīdziniece Evija Veitmane, kura internetā iegādājusies OCTA polisi 12 mēnešiem.

Evija Veitmane, kas šobrīd atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā, apdrošināšanas polises internetā iegādājusies vairākkārt - līdz šim tās bijušas ceļojumu apdrošināšanas polises, bet šoreiz pieņemts lēmums lielākam pirkumam.

"Polisi iegādāties bija ļoti ērti. Droši, pārliecinoši un ātri notiek savienojums ar internetbanku un vienkārši veicams maksājums. Veicot citus maksājumus internetā šis process dažreiz ir bijis sarežģītāks. If Latvia bija jau zināms apdrošinātājs iepriekš, turklāt šai automašīnai piedāvāja zemāko OCTA cenu tirgū, tādēļ izvēlējos e-OCTA polisi iegādāties If Online (jaunā logā) . Domāju, ieteikšu to darīt arī draugiem," saņemot If Latvia dāvanu - drošības komplektu ikdienas situācijām, atzina Evija Veitmane.

"E-polišu tirdzniecības attīstība mums ļāvusi iegūt daudz jaunu klientu un palielināt OCTA tirgus daļu," atzīst Sanita Livdāne, If valdes priekšsēdētāja vietniece. "Šobrīd mājsaimniecības apdrošināšanas polises internetā iegādājas jau 13,5% If Latvia klientu, kas ļauj mums ietaupīt administratīvos resursus polišu izdošanai un justies stabilāk esošajā ekonomiskajā situācijā. Vienlaikus e-polišu pārdošana internetā palīdz paplašināt If Latvia tirdzniecības punktu tīklu. Īpašs prieks, ka piektā daļa klientu If Online un Portālu reģistrētiem klientiem apmeklējuši ne tikai reizi gadā, kad polises termiņš beidzies, bet - vairāk kārt, kas nozīmē, novērtēti mūsu centieni radīt apdrošināšanas internetbanku reģistrētiem lietotājiem".

Kopš If Latvia 2006.gadā kā pirmā Latvijā uzsāka piedāvāt apdrošināšanas polises internetā, nopirktas 16 598 If Latvia e-polises. No visām If Latvia e-polisēm 2008.gadā 60% bijušas ceļojumu apdrošināšanas, 36% OCTA, bet pārējās - KASKO un īpašumu apdrošināšanas polises. Šī gada novembrī, izmantojot If Online, pietikti 25% If Latvia KASKO negadījumu. If Latvia interneta tirdzniecības apjoms gadā sasniedz gandrīz 500 tūkstošus latu.

If Online sistēmā iespējams iegādāties ceļojumu, īpašuma, iedzīves un civiltiesiskās atbildības, OCTA un KASKO polises ar 5% atlaidi, un pieteikt KASKO negadījumus. If Portāla sistēmā iespējams reģistrēties caur savu internetbanku, apskatīt savas spēkā esošās polises un rēķinus, veikt maksājumus un iegādāties polises ar 10% atlaidi, kā arī pieteikt KASKO negadījumu.