If atbalsta

Esi drošs, mēs palīdzēsim!

Mums patīk doma par atbildīgu uzņēmējdarbību - mēs darbojamies, lai rastu labākos risinājums ne tikai uzņēmumam un mūsu klientiem, partneriem un piegādātājiem, bet arī cilvēkiem mums apkārt.

 • If Drošības fonds

  If Drošības fonda mērķis ir atbalstīt projektus, kas iegulda drošības vairošanā, samazina negadījumu risku, tādejādi radot drošāku apkārtējo vidi Latvijā. Arī tu vari iesniegt savu pieteikumu un idejas aprakstu.

  Lasīt vairāk
 • SOS bērnu ciemati

  Ciematos palīdz bērniem, kas palikuši bez savu vecāku gādības, kā arī ģimenēm, kas nonākušas krīzes situācijās. SOS bērnu ciematu galvenais mērķis ir radīt drošus un labvēlīgus apstākļus bērna attīstībai un to darīt, ievērojot bērna individuālās vajadzības un tiesības.

  Uzzini, kā vari palīdzēt arī tu!

 • Aprūpes nams “Liepa”

  Sociālās aprūpes centrā "Liepa" mīt gandrīz 200 pensijas vecuma cilvēku, par kuriem rūpējas arī liels darbinieku skaits. Un tomēr viņiem ne vienmēr pietiek laika un palīgu, lai ikdienā iepriecinātu seniorus. Piemēram, viņu dzimšanas dienās. Mēs varam iesaistīties un palīdzēt!

  Uzzini, kā vari palīdzēt arī tu!
 • Dzīvnieku patversme "Liberta"

  Liela daļa If darbinieku izvēlas atbalstīt dzīvnieku patversmes. Viņi ziedo un veic brīvprātīgo darbu, vedot pastaigās suņus, piedaloties uzkopšanas darbos un citu pasākumu organizēšanā. Atbalstu ar patversmei un dzīvniekiem noderīgām lietām varat sniegt arī jūs!

  Uzzini, kā vari palīdzēt arī tu!
 • Dzīvesprieks

  Dzīvesprieks ir privātpersonu dibināta sabiedriskā organizācija, kas veic ilgstošu sociālo rehabilitāciju un profesionālo pamatizglītību pēc pašu izstrādātām programmām un metodēm. If jau vairākus gadus atbalsta Dzīvesprieka jauniešus.

  Uzzini vairāk