Vakances un prakses iespējas

Mācies un mainies uz labu!

Prakse If Apdrošināšanā - tā ir iespēja strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām un izstrādes metodēm, iespēja iegūt zinošu mentoru, kas atbalstīs tevi ikdienas uzdevumu izpildē un būs gatavs dalīties ar savām zināšanām, iepazīt apdrošināšanas biznesa ikdienu, kā arī baudīt iespējams labāko skatu uz Daugavu! Prakses laikā Tev ir jābūt gatavam apgūt visu jauno, nebaidīties vaicāt, ja kaut ko nezini un jāmācās kļūt par komandas spēlētāju.​​

Vēlies pieteikties praksē?

Kāda joma Tevi visvairāk interesē? (vari norādīt vairākas)

If P&C Insurance AS Latvijas filiāle Tavu pieteikumu un tajā esošos personas datus izmantos, lai izvērtētu Tavu kandidatūru praksei If Apdrošināšanā un, lai sazinātos ar Tevi saistībā ar šo vai citiem iespējamajiem vakantajiem amatiem If Apdrošināšanā. Dati tiks apstrādāti atbilstoši Privātuma aizsardzības noteikumiem un Tev ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, rakstot e-pastu uz: prakse@if.lv.

* Nepieciešams aizpildīt lauku
Pieteikums tiek sūtīts...
Man iepatikās "If" iekšējā kultūra, kuru novēroju uzņēmuma ēnu dienu laikā. Vēlējos praksi veikt uzņēmumā, kuru spēju iedomāties par savu topošo darba devēju
Pēc praksē pavadītā laika esmu sapratis, ka noteikti vēlos strādāt šeit un būt daļa no kolektīva. Uzskatu, ka "If" ir labākā apdrošināšanas kompānija.
Mani uzrunāja "If" tēls sociālajos tīklos. Atnākot uz uzņēmumu pārliecinājos, ka te valda pozitīva attieksme un kolēģi vienmēr ir gatavi palīdzēt un paskaidrot to, ko pati vēl nezinu.