KĀPĒC IF?

Maini uz labu! Mēs palīdzēsim.

Kāpēc izvēlēties darbu If Apdrošināšanā? Tāpēc, ka If gādā par saviem darbiniekiem un mums ir, ko tev piedāvāt!

KOMANDA

Lieliska komanda Latvijā, Baltijā, Skandināvijā
Profesionāli un atbalstoši vadītāji
Pozitīva un produktīva sadarbība

VIDE

Efektīvi procesi
Jaunākās tehnoloģijas
Ērts birojs ar labāko skatu uz Daugavu

ATBALSTS

Mentorings
Kolēģu ēnošana
Uzticība un atvērtība

ATTĪSTĪBA

Apmācības
Pieredzes apmaiņa
Atbalsts idejām

STABILITĀTE

Konkurētspējīgs attalgojums
Prēmijas
Veselības apdrošināšana

PRIEKS

Forši kolēģi
Jautras ballītes
Atbalsts sportam, ģimenei, veselīgam dzīves veidam

DARBS IF SKAITĻOS

If Latvijā esam 275 darbinieki
Dzimumu līdzsvars ir 50/50
Mūsu vidējais vecums ir 32 gadi
93% no mums ieteiktu If kā darba devēju arī saviem draugiem
10% - 20% no If darbiniekiem katru gadu aug If iekšienē
Personīgā un profesionālā attīstība. Tieši tas man If patīk visvairāk!
Pārdevējs apdrošināšanā ir viena no interesantākajām un daudzpusīgākajām specialitātēm.

Intervija ar Kasparu

Nekad bērnībā nebiju iedomājies, ka būšu apdrošināšanas speciālists, KASKO pārdevējs, atlīdzību eksperts vai biroja vadītājs. Man bija tikai viens sapnis – "automašīnas", kam vēlāk pievienojās arī motocikli.

Es klausīju savai sirds balsij un jau no bērnības meklēju jebkuru iespēju būt automašīnu tuvumā. Automodelisma pulciņš 10 gadu vecumā izvērtās par automodelisma mācīšanu citiem, specialitāti augstskolā "Automobiļi un auto remonta saimniecības" un sākotnējo darbošanos ar automašīnu remontēšanu, špaktelēšanu un krāsošanu savā garāžā.

Man vienmēr ir paticis ko veidot, atjaunot, arī sabojātas automašīnas. Šo manu aizraušanos ar auto pamanīja viena no apdrošināšanas sabiedrība un uzaicināja mani kļūt par OCTA ekspertu. Tādā veidā sākās mana karjera apdrošināšanā. Sākotnēji biju auto eksperts un transporta speciālists Ziemeļvidzemes reģionā, bet pēc 4 gadiem, izveidot If biroju Valmierā, mani uzaicināja If Apdrošināšana.

Sākot darbu If, konstatēju, ka reģionu klientiem pietrūkst atbilstoša KASKO produkta. Izrādīju iniciatīvu un tā, paralēli nodarbojoties ar klientu piesaisti, pārdošanu, attiecību veidošanu ar vietējiem uzņēmējiem, autoservisiem, rēķinot sasisto auto bojājumus un vadot nelielu If klientu apkalpošanas centra kolektīvu, tapa mans pirmais apdrošināšanas produkts.

Prieks, ka mana darbošanās produkta izveidē tika pamanīta un mani uzaicināja vadīt KASKO produktu Rīgā. Sekoja dažādu specifisku produktu izstrāde, daudz laika un enerģijas tika patērēts arī pārdošanas sistēmu izstrādē. Un atkal, gadiem ejot, tika piedāvāts pārraudzīt ne tikai KASKO lietas Latvijā, bet arī Igaunijā un Lietuvā. Ilgi nebija jāgaida, kad KASKO pārraudzībai pievienojās arī Baltijas valstu OCTA un daļēji arī jūras un kravu risku apdrošināšana.

Nekad speciāli nebiju tēmējis uz vadošiem amatiem. Manas dzīves un karjeras vadmotīvs ir bijis un ir - automašīnas un motocikli! Esmu ticējis savam tehniskajam sapnim un vienmēr mēģinājis darīt to, kas man patīk! Tas arī palīdzēja augt profesionāli.
Esmu tiešām priecīgs, ka Ifā, ja ir vēlme un iniciatīva, ir iespējams pilnveidot sevi profesionāli, izmēģināt jaunus risinājumus un izstrādāt jaunus produktus, arī tādus, kurus neviens ikgadējos mērķos nav ierakstījis.

Pēc 14 gadiem If, man joprojām ir pārliecība, ka es strādāju labākajā apdrošināšanas sabiedrībā!

Intervija ar Madaru

Kā teica Olga Dreģe "Limuzīnā Jāņu nakts krāsā": "uztaisīt bērnu jau nav nekāda māksla, māksla ir to uzaudzināt". Tāpat arī pārdošanā - māksla jau nav pārdot kaut ko, māksla apdrošināšanā ir sarežģītos konkurences apstākļos pārdot klientam tieši to apdrošināšanas segumu, kurš viņam ir nepieciešams, piemeklēt pareizāko, atbilstošāko risinājumu, kā arī būt godīgam, lai atklāti norādītu klientam uz viņa paša riskiem un atbildību, tādējādi veidojot abpusēju uzticēšanos un ilgtermiņa sadarbību.

Jāteic, ka atnākot strādāt uz If tālajā 2007. gadā par īpašuma un jūras risku administratori Brokeru nodaļā, manas zināšanas par apdrošināšanu aprobežojās vien ar to, ka es zināju, kas ir OCTA un ko tā sedz. Kāds teiks, ka administratora darbs ir tāds nepateicīgs, bet es teiktu, ka tas ir tik noderīgs un pieredzes ziņā neaizvietojams periods jauna cilvēka karjerā! Tas ir laiks, kad var smelties pieredzi no zinošākiem kolēģiem, kā sūklis uzņemt visu to, ko apkārtējie sniedz. Tad, kad esi pietiekoši zinošs un gatavs spert nākošo soli, tu vari doties tālāk un kļūt par apdrošināšanas speciālistu.

Manuprāt, pārdevējs apdrošināšanā - apdrošināšanas speciālists vai korporatīvo darījumu vadītājs ir viena no interesantākajām un daudzpusīgākajām specialitātēm, jo dinamiskā darba vide dod iespēju katru dienu iemācīties kaut ko jaunu no cilvēkiem, ar kuriem tiecies vai sarunājies. Mūsu klienti pārstāv dažādus uzņēmējdarbības veidus - ražotāji, tirgotāji, mākslinieki u.c. Sarunās ar viņiem var uzzināt daudz, dažādas jaunas informācijas, kas noder gan darbā, izvērtējot riska faktorus, gan turpmākajā sadarbībā ar līdzīgiem klientiem, gan pavisam citās dzīves situācijās. Apdrošināmo objektu apskates paplašina redzesloku, veiksmes stāsti iedvesmo. Komunicējot mēs kļūstam pieredzējušāki! Ne vienmēr sarunas pārdošanā ir patīkamas, mēdz būt konfliktsituācijas un neapmierinātība "otrā galā", svarīgi ir saprast tās cēloņus un novērst tos, vēl labāk - nepieļaut tos. No personīgās pieredzes varu teikt, ka atklātība un godīgums atmaksājas trīskārši! Pārdevējs nedrīkst būt pārlieku mantkārīgs, ir jājūt robeža starp "pārdot plikpaurim matu ķemmi" un pārdot "matu augšanas līdzekli".

Mēs katrs esam atbildīgi par savu izvēli, tamdēļ mans ieteikums jebkuram kolēģim ir - saglabā vēsu prātu un strādā pēc tīrākās sirdsapziņas tā, it kā tas būtu tavs uzņēmums. Un tevi noteikti novērtēs!