Iepazīsties! Elza

 
Atbalsts veiksmīgai pārdošanai.
 

Pievienojies If komandai!

Vakances

Viens no veidiem, kā negatīvu pieredzi pārvērst pozitīvā, ir mainīt savu skatījumu uz situāciju. Kad Elza iekļuva satiksmes negadījumā un pieredzēja sarežģītu ceļu līdz atlīdzības saņemšanai, tā vietā, lai koncentrētos uz negatīvo, viņa nolēma, ka apdrošināšana ir domāta viņai. Arī lēmums par If kā piemērotāko darba vietu Elzai nāca ātri, vēl tikai apgūstot apdrošināšanu un finanšu analīzi.  

Šobrīd viņa ir viena no klientu atbalsta komandas, kas savā ziņā ir uzņēmuma mugurkauls, jo nodrošina atbalstu un zināšanas un ļauj pārdošanas komandai koncentrēties uz to, ko viņi dara vislabāk – klientu apkalpošanu. Tāpēc Elzas spēja izaicināt esošās prakses un to vietā piedāvāt efektīvākus risinājumus ikdienas procesos tiek augsti novērtēta. 

“Es esmu tehniskas dabas cilvēks, man patīk ieviest kārtību lietās, strādāt ar sistēmām un programmām. Piemēram, Excel ir kā spēle, kas dod iespēju palauzīt galvu un izdomāt visiem noderīgu risinājumu. Darba dienu interesantu padara arī iespēja strādāt ar dažādiem apdrošināšanas veidiem un dinamika.”

Ir vieta un laiks izaugsmei 

“Cilvēki domā, ka apdrošināšana ir sarežģīta, taču, ja iedziļinās, tā nemaz nav. Es spēju vienkārši un saprotami izstāstīt, kā rīkoties pēc negadījuma. Varu arī izskaidrot, kāpēc polise maksā tik, cik tā maksā. Cilvēkiem ir jāsaprot, ko un kāpēc viņi apdrošina, tāpēc es nekad neatsaku padomu un ar  prieku konsultēju visus, kam vajadzīga informācija,” atzīst Elza.  

Būdama sabiedriska un komunikabla, Elza tomēr darbā izvēlas likt lietā savas problēmu risināšanas spējas, uzmanību pret detaļām un tehniskās zināšanas. Apliecinot horizontālās izaugsmes domāšanu, viņa gan atzīst, ka arī šī brīža pienākumi ir kārtējais posms viņas karjerā un, iespējams, viņas karjera pēc laika attīstīsies vēl citā komandā vai lomā. 

“Es sāku kā pārdevēja, jo tā bija iespēja iegūt darbu If. Kad es apguvu visu, kas darbam nepieciešams, meklēju iespēju kaut ko mainīt. Tagad nodarbojos ar tehnisko atbalstu. Ja man rodas iespēja pamainīt fokusu, papētīt, ko dara citas nodaļas, es to izmantošu. Man vēl ir daudz iespēju pilnveidoties un mācīties, tāpēc es droši vien turpināšu meklēt.” 

Iekšējās kultūras spēks 

Kolēģi par Elzu mēdz teikt, ka viņa ir cilvēks ar plašāko paziņu loku un pilnīgi noteikti “If cilvēks”. Citi uzsver, ka viņai ir talants būt pozitīvai un pierunāt kolēģus jaunu pieeju meklēšanā.  

Elza stāsta, ka uzņēmumā viņu notur cilvēki un vide, “Man ļoti patīk If darba kultūra – ar saviem jautājumiem vienmēr varu vērsties pie saviem kolēģiem, zinot, ka kopā atradīsim vislabāko atbildi. Būt atvērtiem, cienīt vienam otru – tā ir liela vērtība. If arī respektē to, ka darbs nav visa dzīve, un mums ir iespēja būt elastīgiem savu darba pienākumu izpildē”. 

Vēlies uzzināt vairāk? 

Lasi vairāk par If kā darba devēju un to, ko If šobrīd piedāvā. Iespējams, Tu atradīsi kaut ko, kas Tevi interesē un veidosi tālāko karjeru If.

Aktuālās vakances
Darba vide If

Vēlies strādāt If?

Sazinies ar mūsu personāla atlases darbiniekiem personals@if.lv